Aktuality

Pivní novinky, tipy a další

Milkstout 20% z pivovaru Rampušák v Dobrušce

Dnes do naší lednice dorazila jediná lahev Milk stoutu 20% č. 95 ze 360 nalahvovaných kusů. Stout zrál v sudech po české whisky Gold Cock a je to opravdová lahůdka.

Nealko Tchýně z Primátora a Kasteel Rouge 0,0 z Belgie

Naše rodina nealkoholických piv se rozrůstá skoro každý den. Aktuálně nabízíme 13 nealkoholických piv. Posledními přírůstky jsou: Tchyně Free z náchodského Primátora Kasteel Rouge 0,0 z belgického pivovaru Vanhonsebrouck

NEALKO pivo od Rampušáka

Hlásíme, že jsme natrvalo zařadili do nabídky NEALKO pivo od Rampušáka z Dobrušky. V nevratných 0,33l lahvičkách. Trochu sladové na začátku, ale vzápětí hořké a skvěle pitelné. Na zahnání žízně #1.

Létající pivovar Stín

Létající pivovar Stín je spíš méňě známý. Do PivoŇky se dostal jeho druhý počin - Kapitola #2. APA 13%, 5,5% alc. 0,75l, s chutí mandarinek a dalšího tropického ovoce. Prostě fajnové letní osvěžení.

Kyseláče od Nomáda

Létající pivovar Nomád nám dnes přivezl 2 nová piva. Štangast a Máma. Obě dvě jsou kyselé, Štamgast je s ostružinami, arónií a borůvkami a Máme je s maracujou a mangem. Oboje velmi osvěžující. K dostání i na našem e-shopu:...

Velikonoční piva v PivoŇce

Velikonoce se nezadržitelně blíží a v PivoŇce se začínají objevovat první velikonoční piva. Třeba zelené pivo z pivovaru Opat v Broumově nebo z hrálovehradeckého Klenotu. A nebo třeba Velikonoční 13% z pivovaru Permon v Sokolově. Tak se zastavte něco nakoupit pro...

Pivovar Lončák

Piva z pivovaru Lončák se v PivoŇce objevila po hodně dlouhé době. Máme klasický světlý ležák Saturn a dvě svrchně kvašená piva: American Dream APA 12% a IDAHO IPA 13%.

Nealkoholická piva v PivoŇce

V PivoŇce máme dnes 10 nealkoholických piv a 3 zázvorové limonády. Poslední přírůstky jsou 2 pivka z pivovaru Clock v Potštejně. Lazarus - nealkoholický pastry sour a Nana - nealkoholická varianta populární malinové Niny. Tak Na zdraví!

Kontakt

PivoŇku – obchod s pivem a kořalkou provozuje společnost Beer Trade, s.r.o., Vojenice 4, 517 21 Voděrady registrovaná u KS v Hradci Králové, oddíl C, vložka 30144.

Adresa

Pivotéka PivoŇka
Wonkova 385,
500 02 Hradec Králové

Otevírací doba

PO – PÁ:
9.00 – 13.00
13.30 – 17.00

SO: 9.00 – 12.00

Pivoňka HK - Prodejna